Výuka jazyků ve virtuálním světě

Výuka jazyků ve virtuálním světě

Učit se jazyk ve virtuálním světě je jako hrát zábavnou počítačovou hru.

V klasické výuce jazyků se sejdete s lektorem a ostatními studenty v jazykové škole. Sednete si do lavic a výuka může začít. Čtete z učebnice, opisujete text z tabule a jste přede všemi tázán a nucen odpovídat lektorce.
V naší výuce nemusíte nikam cestovat. Stačí se zaregistrovat a nainstalovat si program, který vás dovede do světa vytvořeného počítačem. To vše zdarma. Návod najdete zde.

Do tohoto světa vstoupíte jako postavička (avatar), kterou ovládáte podobně jako loutku. Ostatní obyvatelé vás vidí a slyší jako tuto postavičku (avatara). Tady už vás bude očekávat lektorka, také avatar a ostatní studenti. Komunikace probíhá jak hlasem, tak písemně. Proto je výhodné mít sluchátka s mikrofonem.

Před vlastní výukou vás lektorka seznámí s ovládáním avatara. Není to nic těžkého, základ se naučíte za deset minut. A pak začne dobrodružství. Výuka začíná v našich zahradních učebnách, které postupně opouštíte a navštěvujete prostředí odpovídající danému tématu. Pokud probíráte ubytování, výuka probíhá v hotelu apod.

O celé výuce je těžké psát, je třeba ji zažít. Pokud chcete tento svět jenom poznat a zrovna nemáte potřebu se učit anglicky či německy napište nám na gery@jazz-com.cz. Rádi vás seznámíme s virtuálním světem. Nic vás to stát nebude.

Jazyky ve virtuálním světě 02 03 04 05